Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Wyniki badania wody - aktualizacja

  Publikujemy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Opolu dotyczący badania wody 17 grudnia 2019 r. Woda nadaje się do spożycia. Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
  Data publikacji: 18-12-2019 23:15
 • Wyniki badań

  Wyniki badań wody Związek Gmin "PROKADO" informuje, że w przeprowadzonych badaniach jakości wody w dniu 16.12.2019 r. przedstawionych poniżej nie odnotowano przekroczenia dopuszczalnych norm jakości wody przeznaczonych do spożycia. Jakość wody zostanie potwierdzona również badaniami PPSSE w Opolu z próby pobranej w dniu 17.12.2019 r. Wyniki ogłosimy niezwłocznie po ich otrzymaniu.    

     

  Data publikacji: 17-12-2019 23:15
 • Komunikat

  KOMUNIKAT W związku z przekroczeniem dopuszczalnej wartości mikrobiologicznej w pojedynczej badanej próbce Związek Gmin „PROKADO” w Prószkowie informuje o pogorszeniu się jakości wody do spożycia.   Woda przeznaczona do bezpośredniego spożycia powinna być przegotowana  2-3 minuty w otwartym naczyniu. Woda używana do celów spożywczych: mycia naczyń kuchennych, warzyw, owoców, itp powinna koniecznie być przegotowana. Można używać wody bezpośrednio z wodociągu do celów higieniczno- sanitarnych: mycia podłóg, spłukiwania toalet, itp.  

     

    Trwają działania naprawcze polegające na doprowadzeniu jakości wody do wymagań określonych przez obowiązujące normy.

  Data publikacji: 13-12-2019 23:15
 • WODNE KOŁO - AKCJA ZG PROKADO 2019

  Brak opisu obrazka Prezentujemy zdjęcia z tegorocznej akcji organizowanej przez Związek Gmin PROKADO dla uczniów z terenu gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice. Jak widać dzieci i młodzież bawili się świetnie! Zdj. Marek Doskocz, Studio EMKA
  Data publikacji: 15-06-2019 10:58
 • AKCJA EDUKACYJNO-REKREACYJNA DLA DZIECI "WODNE KOŁO"

  Już po raz piąty odbędzie się w ramach akcji edukacyjno-rekreacyjnych Związku Gmin PROKADO spotkanie uczniów szkół czterech członkowskich gmin: Prószkowa, Komprachcic, Dąbrowy i Krapkowic. Tym razem spotykamy się 7 czerwca na zamku w Dąbrowie. Dzieci i młodzież weźmie udział w wydarzeniu organizowanym pod nazwą 'Wodne Koło". Regulamin imprezy do pobrania.
  Data publikacji: 08-05-2019 14:34
 • JUBILEUSZ 25 LAT ISTNIENIA ZWIĄZKU GMIN PROKADO

  Związek Gmin Prokado to jeden z najdłużej działających związków celowych w Polsce. 30 listopada 1993, dzięki porozumieniu czterech gmin: Prószkowa, Komprachcic, Dąbrowy i Krapkowic delegaci i przedstawiciele tych gmin rozpoczęli tworzenie międzygminnej historii, którą przypomnieliśmy podczas jubileuszu 25 lat, który odbył Polskiej Nowej Wsi (gmina Komprachcice).
  Data publikacji: 02-04-2019 09:16
 • PO CZERWCOWEJ AKCJI DLA UCZNIÓW

  Ambitni i waleczni uczniowie z terenu czterech gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice zmierzyli się podczas akcji "PROKADO - WODA I LAS" w sumie w czterech konkurencjach, sprawdzających ich wiedzę, umiejętności, szybkość i sprawność fizyczną.
  Data publikacji: 23-06-2018 02:10
 • PROKADO - WODA I LAS!

  Tak jak w latach poprzednich również i w tym roku Związek Gmin „PROKADO” zaprasza uczniów szkół podstawowych gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice do udziału w wydarzeniu organizowanym pod nazwą „PROKADO - WODA I LAS!”. Jedną z misji związku jest włączanie najmłodszych mieszkańców obszaru czterech gmin do świadomej, zaangażowanej i trwałej dbałości o środowisko naturalne i ochronę zasobów wody pitnej.  W tym roku również zachęcamy uczniów szkół podstawowych do zdrowej rywalizacji, tym razem w Prószkowie.
  Data publikacji: 25-04-2018 20:09
 • UCZNIOWIE JAK ZAWSZE: nieza_WODNI!

  Ponad 130 uczniów szkół podstawowych z terenu gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice wzięło udział w kolejnej edycji imprezy sportowo-integracyjnej, której organizatorem był Związek Gminy PROKADO. Osią wydarzenia, które odbyło się 22 września 2017 r. były zawody pływackie oraz rozgrywki w piłkę siatkową i nożną. Reprezentacjom gmin kibicowali ich szkoleni koledzy i koleżanki - najciekawsze forma kibicowania również została doceniona przez pomysłodawców spotkania.
  Data publikacji: 02-10-2017 08:06
 • PROKADO - nieza_WODNI

  Po raz kolejny Związek Gmin PROKADO organizuje akcję adresowaną do uczniów szkół podstawowych gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz celów statutowych Związku. W tym roku turniej, podczas którego uczestników czekają zawody pływackie oraz rozgrywki piłkarskie odbędzie się 22 września na krapkowickiej pływalni "Delfin" oraz w kompleksie sportowym, położonym w jej bezpośrednim otoczeniu. 
  Data publikacji: 19-06-2017 10:52
Wersja XML